Nasz zespół

Poznaj konsultantki czekające na Ciebie w naszej poradni.

Justyna Grabek-Kozera

Nauczycielem metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia jestem od 5 lat.

Największe doświadczenie mam w nauczaniu metody rozpoznawania płodności w kontekście planowania rodziny, nauczaniu metody i wdrażaniu do obserwacji naturalnych wskaźników płodności kobiet, które odstawiły antykoncepcję hormonalną, pracy z kobietami w okresie poporodowym, towarzyszeniu osobom, które dbają o swoje zdrowie prokreacyjne poprzez obserwowanie wskaźników płodności.

O sobie chcę Ci powiedzieć jeszcze, że jestem szczęśliwą żoną i mamą piątki dzieci.

Beata Kubera

Nauczycielem metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia jestem od 4 lat.

Największe doświadczenie mam w nauczaniu metody rozpoznawania płodności w kontekście planowania rodziny oraz w nauczaniu metody i wdrażaniu do obserwacji naturalnych wskaźników płodności kobiet, które odstawiły antykoncepcję hormonalną. O sobie chcę Ci powiedzieć jeszcze, że jestem żoną i matką dwójki dzieci. Sama stosuję metodę naturalnego planowania rodziny od 11 lat.

Małgorzata Osińska

Chociaż nauczycielem jest od 5 lat, to metody rozpoznawania płodności towarzyszą jej od 20 lat. W 2022 roku zdobyłam uprawnienia instruktora.

Największe doświadczenie mam w nauczaniu rozpoznawania płodności w kontekście planowania rodziny. Towarzyszę osobom, które dbają o swoje zdrowie prokreacyjne poprzez obserwowanie wskaźników płodności.

Jestem szczęśliwą żoną i mamą 4 dzieci.

O sobie chcę Ci powiedzieć, że niezmiernie się cieszę na spotkania online z osobami, dla których temat płodności i szeroko rozumianego dobrostanu jest istotny!

Anna Szymusiak-Senko

Nauczycielem metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia jestem od ponad 10 lat. Największe doświadczenie mam w nauczaniu rozpoznawania płodności w kontekście planowania rodziny, towarzyszeniu osobom, w tym nastolatkom uczącym się obserwować i prawidłowo interpretować wskaźniki płodności.

Jestem szczęśliwą mamą i żoną.  Lubię wędrować po górskich szlakach i jeździć na nartach.

Teresa Niewiadomska

Nauczycielem metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia jestem od 4 lat.

Największe doświadczenie mam w pracy z nastolatkami i wprowadzaniu ich w obserwacje pierwszych cykli i objawów budzącej się płodności, nauczaniu metody rozpoznawania

płodności w kontekście planowania rodziny, pracy z kobietami w okresie poporodowym, towarzyszeniu osobom, które dbają o swoje zdrowie prokreacyjne poprzez obserwowanie

wskaźników płodności).

O sobie chcę Ci powiedzieć jeszcze, że łatwo nawiązuje kontakty i kocham to co robię.

Małgorzata Zdrojewska

Jest nauczycielem metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia z ponad10-letnim stażem.

Jej doświadczenie to nauczanie metody rozpoznawania płodności w kontekście planowania rodziny, pracy z kobietami w okresie poporodowym oraz towarzyszenie osobom dbającym o swoje zdrowie prokreacyjne poprzez obserwowanie wskaźników płodności.

Kocham górskie wędrówki – szczególnie z mężem, dziećmi i przyjaciółmi.

Dorota Hołubecka – koordynator poradni

Nauczycielem metody podwójnego sprawdzenia jestem od 1995 roku. W 2011 roku ukończyłam kurs instruktorski.

Sama stosowałam metody naturalnego planowania rodziny przez 35 lat.

Od 2022 roku koordynuję pracę poradni online przy Polskim Stowarzyszeniu Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z kontaktu z naszą poradnią.