Naturalne planowanie rodziny to znacznie więcej niż biologia

Naturalne planowanie rodziny to znacznie więcej niż biologia

Najpierw studia biologiczne

Moja przygoda z Naturalnymi Metodami Płodności rozpoczęła się już na studiach biologicznych podczas specjalizacji z antropologii człowieka. Następnie, kiedy podjęłam studia podyplomowe z zakresu Nauk o Rodzinie na Papieskim Fakultecie Teologicznym we Wrocławiu, mogłam dogłębnie poznać tajniki ludzkiej płodności i naturalnych metod planowania rodziny. Zaraz po ukończeniu studiów rozpoczęłam pracę w poradni rodzinnej, gdzie mogłam dzielić się zdobytą wiedzą z tymi, którzy chcieli nauczyć się rozpoznawać sygnały płodności i stosować je w swoim życiu.

Dlaczego naturalne planowanie rodziny?

Uważam, że jest przede wszystkim bezpieczne, zdrowe i ekologiczne. Pozwala płynnie przechodzić od odkładania poczęcia do starań o poczęcie. Umożliwia nam wybór świadomego współżycia  i wspólnego przeżywania płodności przez małżonków. Daje małżonkom wielki komfort w postaci wiedzy o tym, co dzieje się z organizmem kobiety. Czasem przeżywane trudności skłaniają ich do pracy nad sobą. Do szerszego spojrzenia na okazywanie sobie miłości.

To dla mnie bardzo ważne argumenty, przemawiające za stosowaniem NPR. Sprawdziły się w moim życiu. Mogą się sprawdzić także w Twoim.

Jeśli jesteś zainteresowana płodnością swoją lub może dorastającej córki i chciałabyś wybrać się w fascynującą podróż, by odkrywać jej tajniki zapraszam do naszej poradni.

Anna Szymusiak-Senko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *